Wrzesień - rozpoczynamy przedszkolną przygodę

Wrzesień to czas adaptacji, poznawania przedszkola, nowych kolegów, koleżanek a także naszych Pań. Sami musieliśmy ocenić, czy jest tu bezpiecznie i przyjaźnie. Okazało się, że w przedszkolu można miło spędzić czas i wiele się nauczyć. Dużo wrześniowego czasu poświęciliśmy na zabawy integracyjne (kołowe, z chustą animacyjną, balonami), swobodne          i muzyczno-ruchowe. Stworzyliśmy także swój kodeks grupowy, aby wszystkim w naszej grupie było miło i byśmy czuli się w niej bezpiecznie. Obchodziliśmy także w tym miesiącu "Dzień Przedszkolaka" . Święto to dzięki uprzejmości  MCK        w Tuszynie uczciliśmy w sali zabaw. Odwiedzili nas również bardzo mili goście - Policjanci. Wyjaśnili nam zasady bezpieczeństwa na drodze i przypomnieli ważny numer telefonu alarmowego. Tak rozpoczęła się nasza przedszkolna przygoda.