Październik

Październik rozpoczęliśmy od Święta Uśmiechu, gdzie staraliśmy się robić rzeczy, które wywołują uśmiech na twarzach innych, szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jakie emocje kojarzą nam się z uśmiechem , co sprawia , że się uśmiechamy?     Na koniec wykonaliśmy symbol tego dnia czyli uśmiechniętą buzię na żółtym kole i przykleiliśmy do koszulek. Potem był Światowy Dzień Drzewa - w tym dniu dowiedzieliśmy się jakie korzyści dają nam drzewa, jakie rodzaje drzew rosną        naszych lasach i jak dbać o naszą przyrodę. Obchodziliśmy Dzień Dziewczynek , gdzie nasi mali mężczyźni złożyli koleżankom życzenia oraz wręczyli prezenciki, na buziach dziewczynek można było zobaczyć uśmiech i zadowolenie.          Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci złożyły życzenia swoim Paniom i pracownikom przedszkola, dziękując za naukę, troskę i opiekę wręczając kwiaty   i drobne upominki. Na koniec zaśpiewały piosenkę „ Nasze Panie”. W październiku uczestniczyliśmy w audycji muzycznej „ A co to jest?” oraz przedstawieniu teatralnym pt. „ Czemu Marta jest uparta?”.