Styczeń

Styczeń rozpoczęliśmy od warsztatów mydlarskich, poznaliśmy historię powstania mydła, przypomnieliśmy sobie zasady dbania o higienę oraz każde dziecko miało możliwość samodzielnie stworzyć swoje mydełko. W styczniu odbył się Bal karnawałowy z udziałem pani animator. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich przebrań, które przygotowały na ten dzień. Były tańce, zabawy ruchowe i konkursy. Ważnym wydarzeniem w miesiącu styczniu jest święto Babci                  i Dziadka. 26 stycznia do naszego przedszkola zostali zaproszeni nasi kochani dziadkowie, na uroczystość z okazji ich święta. Przedszkolaki zaprezentowały przygotowany program słowno – muzyczny z rekwizytami, złożyły życzenia               i wręczyły samodzielnie wykonane upominki dla kochanej Babci i kochanego Dziadka. W oczach naszych gości można było zobaczyć wzruszenie i radość z obejrzanego występu wnuków.