06.11.2023r. - Dzień Postaci z Bajek

Tego dnia dzieci mogły przebrać się za wybraną przez siebie postać z bajki, a także wykazać się znajomością bajek w różnych konkursach i zabawach przygotowanych przez nauczycielki. Miały też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych w pracy pt. ”Moja ulubiona postać z bajki?”

10.11.2023r.- Uroczystość przedszkolna z okazji Święta Niepodległości

Dzieci ubrane w odświętny strój galowy z przypiętymi na piersi własnoręcznie wykonanymi kotylionami uczestniczyły w uroczystym apelu przygotowanym przez kolegów i koleżanki z grupy III. Symbolicznie o godzinie 11.11 cała społeczność naszego przedszkola odśpiewała „Mazurek Dąbrowskiego” włączając się w kolejną edycję akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” 2023

20.11.2023r. - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Tego dnia uwaga skierowana była na dzieci i ich prawa, by wspólnie upamiętnić rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Odbyły się zajęcia tematyczne, podczas których przedszkolaki zapoznały się ze swoimi prawami i obowiązkami, a następnie wykonały wspólnie plakat „Moje prawa”. Dla jedności z dziećmi całego świata każdy miał na sobie coś niebieskiego.

24.11.2023r. - Dzień Pluszowego Misia

Dzieci poznały historię pluszowego misia, a potem wzięły udział w wesołych zabawach z misiami. Każdy mógł też pięknie pokolorować swojego ulubieńca.