06.12.2023r. – Mikołajki

Przedszkolaki w Mikołajowych czapeczkach zakupionych przez rodziców wzięły udział w spotkaniu z Mikołajem, który z workiem upominków odwiedził dziś naszą placówkę. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Mikołaj jest razem z nami” i zatańczyły dla dostojnego gościa, a na koniec odbyła się sesja fotograficzna.

18.12.2023r. - Przedstawienie świąteczne pt. „ Pracowite Boże Narodzenie” z udziałem zaproszonych gości. W uroczystości choinkowej wzięli udział wszyscy rodzice i dyrekcja przedszkola. Przedszkolaki w przebraniach, z rekwizytami zaprezentowały program słowno- muzyczny i wykonały taniec z chusteczkami. Potem popłynęły wzajemne życzenia. Był śpiew kolęd i wizyta Mikołaja z upominkami od rodziców oraz słodki poczęstunek. Dzieci obdarowały zaproszonych gości wykonanymi przez siebie upominkami – bałwankami.

19.12.2023r. – Wycieczka do kina Tomi w Pabianicach na „Trolle 3”.