PAŹDZIERNIK

13 października obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wraz z grupą III przygotowaliśmy uroczysty występ dla naszych nauczycieli i pań z obsługi. Wierszami i piosenkami podziękowaliśmy wszystkim Paniom za trud włożony w swoją pracę. Wręczyliśmy również zgromadzonym Paniom piękne laurki z życzeniami w formie kolorowego kwiatu. Za ciekawy i udany występ zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Byliśmy zadowoleni, że w taki sposób mogliśmy podziękować naszym Paniom i wszystkim pracownikom Przedszkola za codzienną troskę i serce włożone w nasze nauczanie i wychowanie. Ten dzień obfitował w wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.