STYCZEŃ

23 stycznia nasza grupa uczestniczyła w warsztatach mydełkowych. Dzieci pod okiem organizatorek wykonywały kolorowe i pachnące mydełka. Było dużo radości i zabawy. Przedszkolaki same wybierały produkty, z których powstały mydełka. Ślicznie zapakowane mydełka posłużyły za prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dnia 25 stycznia dzieci gościły w przedszkolu swoje babcie i dziadków. Z okazji Święta Babci i Dziadka przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Później wręczyły swoim ukochanym babciom    i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Po występie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Szczęśliwe                  i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.